מצא אותנו ב-Google+
צרו איתנו קשר לקבלת שירות
אישי ומקצועי
----------
מלאו פרטיכם
אני מאשר/ת קבלת מידע
שלח

עיצוב מצגות

עיצוב מצגות - Manch:

החל משנת 2006 אנו מתמחים בעיצוב מצגות עסקיות, תדמיתיות, שיווקיות, לעסקים, חברות, ארגונים ואתרי אינטרנט. העיצוב נעשה ע"י מעצבת הבית עם שנות נסיון רבות ו"טאצ'" ייחודי ומקצועי. צרו איתנו קשר לקבלת מידע.

מצגות (או: פרזנטציות) הינן אוסף של שקפים שנוצר באמצעות תוכנות וטכנולוגיות שונות. מצגות נועדו למטרת העברת מידע בעזרת עיצוב גרפי הממחיש תצוגה של נושאים, רעיונות ומסרים בפני קהל. כידוע, המחשה ויזואלית עוזרת בהעברת מסרים מורכבים ולכן מצגות הן דרך ויזואלית מאוד מועילה ומרשימה בתחומים עסקיים ותרבותיים רבים.

סוגים של מצגות
בכל סוגי המצגות מטה ניתן לשלב קבצי וידאו, סאונד (קול), אנימציה, אובייקטים תלת ממדיים, אפקטים שונים ועוד.
  • הכנת מצגות מולטימדיה ללא אינטראקציה עם הצופה: הכנת מצגות לשם המחשה ויזואלית בלבד.
  • עיצוב מצגות מולטימדיה אינטראקטיביות – הכנת מצגות בהן ניתן לשלב אינטראקציה עם הצופה בדרכים שונות: לחיצות על כפתורים שונים לקבלת מידע נוסף, הרחבות, מעבר לנושאים הבאים, יצירת קשר עם בית העסק ועוד.

עיצוב מצגות: דרכי שימוש נפוצות
  • מצגות לכנסים, הרצאות, הדרכות, ימי עיון – העברת נושאים מורכבים בצורה גראפית על ידי מצגות היא דרך המקלה על העברת המסרים.
  • מצגות עבור קורסים: העברת חומרים לימודיים בצורה מעניינת יותר על ידי מצגות אנימטיביות.
  • עיצוב מצגות לתצוגות ותערוכות שיווק ומכירות – מצגות יכולות להעביר באופן ויזואלי מרשים את תדמית החברה ו/או שיווק ומכירת מוצר חדש.
  • מצגות לצורך פגישות מכירה – הכנת מצגות מרשימות יכולות לעזור ביצירת תדמית מסוימת בפני לקוח פוטנציאלי.
  • מצגות לפגישות הדרכה, הדרכות אנימטיביות ללקוח – לעתים ללקוחות הקצה אין ידע רב במיחשוב ותצוגה גראפית אנימטיבית המדריכה אותם כיצד להשתמש במערכת חדשה יכולה לשלב כמה מטרות: רושם, תועלת, וחיסכון בשעות של תמיכה טכנית.
  • מצגות להצגת תכנית עסקית בפני משקיעים פוטנציאליים – למשקיעים לעתים קל יותר לרדת לעומקו של רעיון לאחר צפייה בתצוגה הויזואלית של התכנית העסקית.

עיצוב מצגות בפלאש
התוכנות הנפוצות לשימוש עבור הכנת מצגות ממוחשבות הינן: Powerpoint, Premier, flash, MediaStudio ועוד.

עבור מצגות לתחום העסקי לרוב עושים שימוש בתוכנת פלאש ליצירת מצגות פלאש, בשל יכולתה לשלב אנימציה, קבצי וידאו וסאונד בצורה פשוטה כמו גם בצורה מורכבת. מצגות פלאש מרשימות בחזותן, ומתאימות ביותר לתערוכות ופגישות שיווקיות.

ל Manch ניסיון רב בתחום עיצוב מצגות פלאש אינטראקטיביות המשלבות אנימציה, סאונד, וידאו ואפקטים מיוחדים. אם יש לכם צורך ב: מצגות עסקיות, עיצוב מצגות הדרכה, הכנת מצגות לתערוכות או מצגות אחרות – אנא פנו אלינו לפרטים נוספים.