מצא אותנו ב-Google+
צרו איתנו קשר לקבלת שירות
אישי ומקצועי
----------
מלאו פרטיכם
אני מאשר/ת קבלת מידע
שלח

עיצוב לוגו

ל-Manch ניסיון רב בעיצוב לוגו ותדמית - נוכל לעצב גם עבורך את הסמל המסחרי המתאים לך ביותר. צרו עמנו קשר להתייעצות ולמידע נוסף בנושא.

עיצוב לוגו המתאים לתדמית העסק
מכיוון שאנו חיים בעולם אשר מרעיף עלינו מידע ואפשרויות בחירה מכל עבר, אנחנו חייבים להיות יוצאי דופן כדי שישימו לב אלינו, שיבחינו בנו. כדי להשיג הבלטה עסקית, עלינו ליצור לעצמנו עיצוב תדמית מנצח.
עיצוב לוגו הינו חלק מעיצוב תדמית העסק. על כל עיצוב לוגו להעניק לעסק ייחודיות חזותית על פני מתחריו בתחום, להבליט יתרונות וליצור עניין.

עיצוב לוגו וערכים תרבותיים
לוגו הינו הסמל המסחרי של החברה, העסק או האתר, והוא מגיע עם אחריות בצידו. הלוגו מייצג את התדמית של העסק, ולכן עליו לשדר את ערכי העסק ולהיות מזוהה עימו, כמו גם לגרום להזדהות מצד קהל היעד.
לכל עסק ערכים תרבותיים, מטרות שיווקיות, קווים מנחים ואמונות המנתבות אותו לכיוון מסויים, כאשר על עיצוב לוגו העסק לייצג ערכים אלו, ליצור אליהם זיקה ולשמר את ההקשר בינו לבינם.

עיצוב לוגו טוב הוא כזה אשר לקוחות פוטנציאליים מקשרים לעסק הרלוונטי ולערכים שהוא מעוניין לשדר ואף גורם, במרוצת השנים, לזיהוי מהיר של בית העסק.

עיצוב לוגו היוצר הזדהות ואמון
הלוגו קובע את הטון ברושם הראשוני של העסק ולכן עליו ליצור הזדהות עם העסק ולרכוש את אמון הלקוח הפוטנציאלי. כדי לעצב לוגו המתאים ביותר לעסק, צריך להבין את התחום בו הוא עוסק וללמוד את מטרותיו. עיצוב לוגו הינו חלק בלתי נפרד מתהליך מיתוג העסק הכולל עיצוב גרפי מקיף ולמעשה, הוא מהווה את השלב הראשוני בעת עיצוב תדמית כל עסק.
לוגו יכול להכיל טקסט, איור או אלמנט גראפי אחר, או שניהם יחד. הבחירה בין הצגת טקסט בלבד לבין הוספת אלמנט עיצובי ללוגו (או הצגת אלמנט עיצובי בלבד ללא טקסט) צריכה להיעשות לאחר בחינת התדמית שהעסק מעוניין להציג ולהיות מזוהה עימה.