מצא אותנו ב-Google+
צרו איתנו קשר לקבלת שירות
אישי ומקצועי
----------
מלאו פרטיכם
אני מאשר/ת קבלת מידע
שלח

עיצוב תדמית

Manch מתמחים בעיצוב תדמית - נוכל להעניק לכם את הפיתרון הטוב ביותר עבור העסק שלכם.


עיצוב תדמית בעולם האפשרויות הבלתי מוגבלות
כולנו נחשפים בכל יום לכמות עצומה של עסקים ומוצרים בכל אמצעי המדיה: בעיתונות, בטלביזיה, באינטרנט. כולם מציעים לנו את אותם השירותים ויש לנו המון אופציות לבחירה: לפעמים נעדיף את האופציה הזולה, לפעמים את היקרה ולפעמים את זו שביניהן. אז מה גורם לנו לקנות מוצר בחנות הזו ולא באחרת? מה גורם לנו לבחור בעסק הזה דווקא על פני מתחריו?

עיצוב תדמית עם נוכחות
כלקוחות וגם כבני אדם, אנו מסתכלים על המכלול של הדברים – האם העסק משרה עלינו ביטחון, האם אנחנו "מאמינים" לו ולמה שהוא מנסה למכור לנו, האם המוצרים שלו איכותיים ובמחירים הוגנים, האם יש לנו או לאחרים ניסיון עם אותו העסק. אנו אף מתייחסים באופן שונה לעסק שמוכר מוצרים שאנו באמת צריכים (כמו מוצרי מזון, מוצרי היגיינה, בגדים) לעומת עסק שמוכר מוצרים שאנחנו "רק" באמת רוצים (חופשות בחו"ל, מוצרי יוקרה ומותרות אחרות).

בגלל שיש כל כך הרבה עסקים מתחרים, לפעמים "מרוב עצים לא רואים את היער" - אך בכל זאת אנחנו מצליחים לבחור. אנחנו בוחרים באלו שנתנו לנו או למכרינו הרגשה טובה, "דיל" טוב, שירות טוב, תועלת. אנו בוחרים באלו שהתבלטו ב"מדף המוצרים הגלובאלי". אנחנו בדרך כלל גם נאמנים, וחוזרים לאלו שהתרשמנו מהם ביותר, או ממליצים עליהם בחום לאחרים. אנו בוחרים באלו שיש להם עיצוב תדמית מנצח.

אז מהו עיצוב תדמית?
עיצוב תדמית העסק מורכב, בעצם, מכל אלו. על כל עסק להיות בעל עיצוב תדמית ייחודית שתבחין אותו ממתחריו, תבדל אותו ותיצור לו נוכחות ועדיפות על פני השאר. עיצוב תדמית הוא תהליך של מיתוג: הגדרת זהותו של העסק (או המוצר) על מכלול מאפייניו.

מה כולל עיצוב תדמית?
עיצוב תדמית כולל עיצוב גרפי (עיצוב לוגו, עיצוב כרטיסי ביקור וניירת משרדית, עיצוב אתרים וכדומה), קביעת ערכים אישיים ותרבותיים עבור העסק, בחירת סלוגנים שיווקיים ברורים, עיצוב סמלים מייצגים אמינים (כדמות שתזוהה עם העסק, או אף חלק מסויים מעיצוב הלוגו), עיצוב חוויית משתמש ועוד.
בעת עיצוב תדמית יש ליצור קונספט ויזואלי אחיד שיזוהה עם העסק בכל מקום בו קיימת העברה של מסרים שיווקיים. למשל: בעיצוב לוגו העסק, בעיצוב האתר, עיצוב כרטיסי ביקור, עיצוב ברושורים, מצגות, עלונים וכדומה - על כל אלו להיראות כשייכים ל"אותה המשפחה". לכן בעת עיצוב תדמית צריך לקבוע קו עיצובי זהה שכולל צבעי מותג, פונט מותג, סגנון עיצובי (נקי, מלוכלך, מכובד, ספורטיבי, אמנותי...) ועוד.

אנו ב-Manch מומחים בעיצוב תדמית, מיתוג, פרסום  ושיווק עסקים באינטרנט ומעבר לו - לפרטים נוספים, צרו עימנו קשר.