מצא אותנו ב-Google+
צרו איתנו קשר לקבלת שירות
אישי ומקצועי
----------
מלאו פרטיכם
אני מאשר/ת קבלת מידע
שלח

עיצוב גרפי

זקוק לעיצוב גרפי כדי להביע רעיון? אנו  ב- Manch מספקים ללקוחותינו שירותי עיצוב גרפי לאינטרנט ולדפוס - פנו אלינו לכל מידע נוסף.

מה זה עיצוב גרפי?
לאורך השנים נתקלנו בשאלות שונות הנוגעות לתחום הרחב "עיצוב גרפי": אילו תחומים הוא כולל? האם עיצוב אתרים נכלל בתחום? האם גם עיצוב לוגו, טיפוגרפיה, עיצוב ממשק משתמש (GUI) ועיצוב כריכה לספר הינם חלק מעיצוב גרפי?
התשובה לכל השאלות הללו היא אחת: כן! עיצוב גרפי הוא תחום מקיף אשר כולל תחתיו תתי תחומים מרובים, וניתן לומר כי הוא מורכב בעצם מכל אלמנט אשר מוצג לצופה בעזרת גרפיקה חזותית.

להבדיל מתקשורת מילולית שמתבצעת באמצעות מילים, למשל, גרפיקה הינה תקשורת חזותית אשר מוצגת באמצעות אלמנטים גרפיים שונים, וכך היא מאפשרת לנו "לתקשר" עם הצופה באמצעות סמלים, תמונות ואיורים אשר מביעים רעיונות ומסרים לקהלים השונים.

עיצוב גרפי על תחומיו השונים
העיצוב הגרפי מתפרש על פני כמה תחומים המתמקדים בתצוגה ובתקשורת החזותית, כאשר אלו מתבטאים בעזרת תמונות, איורים, מילים ורעיונות חזותיים. התחומים הללו עושים שימוש בשיטות, תוכנות ועזרים טכניים שונים על מנת ליצור את המוצר הסופי ולמען מטרות שונות,  אך עדיין כולם חוסים תחת אותה המטרייה: כולם שייכים לתחום העיצוב הגרפי ומטרתם להביע רעיון או להטמיע מסר באמצעות גרפיקה.

התחומים "החוסים" הללו באים לידי ביטוי בעזרת מדיות שונות ואופן הפרסום המייחד את אותן מדיות: עיצוב אתרים באינטרנט, פרסומות לטלביזיה, עיצוב באנרים לאתרי אינטרנט, שערי מגזינים לדפוס, עיצוב מוצרים, עיצוב לוגו, עיצוב תדמית, עיצוב כרטיסי ביקור, טיפוגרפיה (עיצוב פונטים), עיצוב תמונות לאינטרנט ולדפוס ועוד.

עיצוב גרפי מכל עבר
הצורך בעיצוב גרפי מקיף אותנו בכל מקום – מהתמונה והטקסטים בעיתון אשר אנו קוראים בבוקר, שלט החוצות אשר ראינו בצידי הכביש בדרך לעבודה, הבאנר שאנו צופים בו בעת גלישה באתר אינטרנט ועד לאייקונים המצחיקים ששלחו לנו בהודעת ה-SMS. כל אלו הינם פרי עבודתו של מעצב גרפי אשר ישב ועמל על תצוגה חזותית שתתאים לתחום המבוקש ותספק את הסחורה – העברת מידע לצופה באופן אפקטיבי ומרשים.

עיצוב בשיתוף הלקוח
עיצוב גרפי הוא תהליך יצירתי שמשלב אמנות וטכנולוגיה, והוא מתבצע על ידי מעצב גרפי מקצועי ובשיתוף הלקוח. דו שיח עם הלקוח הוא חשוב ביותר ליצירת גרפיקה טובה ומשכנעת - על המעצב לדעת מהי מטרתו של הלקוח, וכיצד יכול העיצוב לבוא לו לעזר.

מה אתם מעוניינים להביע באמצעות הגרפיקה? איזה מסר תרצו שיבינו מן התצוגה החזותית ואיזה סוג של עיצוב ישרת את המטרה שלכם בצורה הטובה ביותר? מיהו קהל היעד הממוקד של העיצוב, ואילו תכונות מאפיינות אותו? על הגרפיקה להתאים לקהל היעד ולהציג לו אלמנטים חזותיים אשר הוא יוכל להבין ולהתחבר אליהם.

אנו ב Manch מתמחים בעיצוב גרפי מקצועי, איכותי ויעיל ובשיתוף הלקוח בתהליך – אנא פנו אלינו למידע נוסף.